Çin Bluetooth gıda termometresi Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Emily

Telefon numarası : 86-18392032815

Naber : +8618392032815

Free call

2020 yeni tasarlanmış 2'si 1 arada bluetooth termometre!

October 23, 2020

hakkında en son şirket haberleri 2020 yeni tasarlanmış 2'si 1 arada bluetooth termometre!

 

hakkında en son şirket haberleri 2020 yeni tasarlanmış 2'si 1 arada bluetooth termometre!  0hakkında en son şirket haberleri 2020 yeni tasarlanmış 2'si 1 arada bluetooth termometre!  1hakkında en son şirket haberleri 2020 yeni tasarlanmış 2'si 1 arada bluetooth termometre!  2hakkında en son şirket haberleri 2020 yeni tasarlanmış 2'si 1 arada bluetooth termometre!  3

  • 【İkisi bir arada Su Geçirmez IP64 Bluetooth Izgara ve Et Termometresi】 - Bu Yenilikçi ızgara termometresi, geleneksel olanın yerine mükemmel olabilir.Akıllı bir ızgaraya sahip olmanıza izin verin.Ayrıca yemeğinizi de izleyebilir.Uygulamayı Telefonunuza / iPad'inize / Apple Watch'unuza indirmeniz yeterlidir ve Uygulama ücretsizdir.Bluetooth ile 30 metre içinde mevcut sıcaklık verilerini alacaksınız.Bir barbekü ustası gibi pişirmek ellerinizi serbest bırakacak.

 

  • 【Dayanıklılık ve Güvenilirlik】 - Bu sigara içen termometredeki izleme probu, 0-500 ℃ / 932 ° F sıcaklık ölçüm aralığında ızgara / sigara içicisinin sıcaklığını doğru bir şekilde bilmenize yardımcı olur.Orijinali gibi buğulanmaz.2 farklı renk işaretli paslanmaz prob, aynı anda iki farklı yiyecek sıcaklığını izlemenizi sağlar.Tel, 716 ° F'ye kadar dayanabilen metal örgü ve yükseltilmiş Teflon çekirdek ile üretilmiştir.Sonda sargıları saklama alanını çözmeye yardımcı olur.

 

  • 【Önceden Ayarlanmış Sıcaklık ve Zamanlayıcı】 - Dijital et termometresi, USDA tarafından önerilen 11 çeşit yiyecek için önceden ayarlanmış sıcaklıklara ve pişirme seviyelerine sahiptir.Yüksek / düşük bir sıcaklık aralığı ayarlayabilir ve zamanlayıcıyı ayarlayabilir veya sıcaklığı manuel olarak zevkinize göre özelleştirebilirsiniz.Zaman veya sıcaklık yükseldiğinde, bip sesi çıkaracak ve arka ışıkla yanıp sönecektir.Asla fazla veya az pişirme konusunda endişelenmeyin.

 

  • 【Fotoğraf ve Anıt Yemekleri】 - APP, ilgili yemek ve ızgaranın sıcaklığını izlemek için bir kamera işlevi ekler.Pişmiş yemek sıcaklığı profili kaydedilebilir ve adlandırılabilir.Bu şekilde, bir dahaki sefere aynı yemeği pişirirken doğrudan buna başvurabilirsiniz.Mangal yapmayı kolaylaştırın.

 

  • 【Kurulumu kolay】 - Bu kablosuz termometrenin ızgaranıza / sigara içicinize takılması çok kolaydır.Pişirme termometresinin erimesini önlemek için metal koruyucu lavabo bulunmaktadır.Barbekü cihazının ve yiyeceğin sıcaklığını aynı anda ölçmek için ızgaraya sabitlenmiştir.Lütfen bu termometreyi derinliği 2cm'yi geçmeyecek şekilde ızgarada kullanınız.
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin